BG EN

Спипаха 120 бона заровени в саксия от лихвар

Крими

Спипаха 120 бона заровени в саксия от лихвар

16960
на 28.03.2018
Спипаха 120 бона заровени в саксия от лихвар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Иззети са нерегламентирани 60 850 лв. и 29 865 евро от стъклен буркан, закопан в саксия в частен дом на 41-годишен мъж в гр. Лом. Това съобщиха от ОДМВР-Монтана.

препоръчано

Парите са открити на 27 март, закопани в саксия с посадено отгоре растение, в частен дом в кв. „Момин брод”, обитаван от криминално проявеният и осъждан А.Р. на 41 години. Открити са още множество документи, уличаващи А.Р. в извършване на незаконна лихварска дейност.

От жилището са иззети паричните суми и документи, преносим компютър, тестер за банкноти и 2 мобилни телефони със сим-карти. В двора на стопанска постройка в непосредствена близост до кв.,,Момин брод", стопанисвана от А.Р., е открит лек автомобил „Фиат Стило” с монтанска регистрация, собственост на жител на с. Трайково, общ. Лом. За автомобилът са намерени данни, че е оставен в залог срещу получена сума. А.Р. е задържан за 24 часа в РУ Лом.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК