ГОРЕЩО
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият премиер на Украйна Арсений Яценюк заяви, че подписването на дългоочакваното политическо споразумение с ЕС може да се състои следващата седмица, предаде AFP.
препоръчано
Изказването на преходния министър-председател дойде по време на неговото посещение в Белия дом.
„Уверен съм, че следващата седмица Украйна ще подпише политическата част от Споразумението за асоцииране към ЕС”, заяви Яценюк след срещата си с американския президент Барак Обама.


