ГОРЕЩО
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петър Хубчев и Едуард Ераносян са спрягани за треньорския пост в Левски, който сега се заема от Антони Здравков, твърди "Тема Спорт". Решението за промяната вече било взето, но се чакало определено стечение на резултатите.
препоръчано
Хубчев бил избор на собственика Тодор Батков, който го намирал за подходящ, тъй като успял да изгради определен игрови стил на Берое.
За Ераносян пък лобирал Иво Тонев. Той бил предложил кандидатурата на бившия треньор на Локомотив (Пд) още преди няколко месеца, но тя била отхвърлена от Наско Сираков. Ераносян в момента бил треньор в Ангола и успял да изведе местния Кабускорп до титлата.
Колумбиецът в ЦСКА с първи думи - ето кой е ударил рамо за трансфера (ВИДЕО)
10874
преди 11 часа
Цветомир Найденов намекна за силен трансфер в ЦСКА 1948
8329
преди 15 часа
В Испания: Хулио Веласкес направи революция в България
9859
преди 18 часа
Новият в ЦСКА пристига като свободен агент
7972
преди 18 часа


