BG EN

Сръбски пианист ще изнесе самостоятелен концерт в Кюстендил

Региони

Сръбски пианист ще изнесе самостоятелен концерт в Кюстендил

4967
на 27.10.2015
Сръбски пианист ще изнесе самостоятелен концерт в Кюстендил
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сръбски пианист ще изнесе самостоятелен концерт в Кюстендил. Това съобщиха за „Фокус" от читалище „Братство”. Концертът ще започне тази вечер в 18.00 часа в залата на културната институция.

препоръчано

В концертната програма на сръбския пианист Андрия Мамутович ще звучат произведения от Роберт Шуман. Андрия Мамутович е на 25 години и е роден в град Ниш, Сърбия. По време на ученическите си години е носител на множество награди от национални и международни конкурси. Получава стипендия „Константин” от Факултета по изкуствата в Ниш за най-добър студент в катедра музика, както и диплома от фондация "Зографски" за изпълнение на композиции за пиано на композитора Томислав Зографски. В момента е докторант първата година във факултета по музикални изкуства в Белград.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК