ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стартира изграждането на Индустриална зона София - Божурище - една от най-модерните на Балканите. Очаква се зоната да подобри икономическата среда в региона и да привлича повече преки инвестиции у нас.
препоръчано
Това е един от най-мащабните проекти за България, който ще бъде разгърнат на площ от почти 2 500 кв. км. Целта е да се създаде икономическа зона от съвременен тип, в която ще бъдат разположени индустриален и високотехнологичен парк, интермодален терминал, логистичен и административен център, предаде БНТ.
На церемонията по откриването на строителните работи ще присъстват президентът Росен Плевнелиев, министърът на икономиката Драгомир Стойнев и кметът на София Йорданка Фандъкова.
СИГНАЛ: Хранително натравяне на детски турнир в Пампорово
2685
преди 22 минути
Заловиха над половин килограм фентанил на магистрала “Тракия“ край Пловдив
5490
преди 45 минути
СВЯТ ДЕН: Честваме един необикновен празник
9066
преди 50 минути


