ГОРЕЩО
Лекари отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-годишно момиче
Вицепремиерът Пеканов КАТЕГОРИЧЕН: Никакво поскъпване на водата, даже да ни го налагат от Брюксел
Неврохирурзите от „Софиямед“ извършиха щадяща ендоскопска операция на тумор на хипофизата през носа (СНИМКИ)
Константин Проданов: Мерките за дефицита са само началото. Ето ДЕЙСТВИЯТА на кабинета за заплатите и съкращенията
Експерти ЕДИНОДУШНИ: Радев създава една нова политическа култура в България. ПП и ДБ звучат като онзи стар виц за...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Още един младок от "Левски" ще продължи кариерата си в Нефтохимик. Талантливият нападател Илия Димитров ще бъде преотстъпен край морето до края на сезона. В Нефтохимик Димитров ще се събере с Владислав Мисяк, който преди дни разтрогна договора си с "Левски" и подписа с "шейховете".
19-годишният дупничанин Илия Димитров на този етап няма шанс да се наложи в състава на "сините" и треньорът Стойчо Стоев предпочита да го прати в отбор, в който да трупа опит.
Младият вратар Николай Кръстев също ще бъде преотстъпен в клуб от "Б" група. Резервата на Боян Йоргачевич преминава в Локомотив (Мездра) до края на сезона.
препоръчано
Снегът не спря "Левски" (видео)
10203
на 18.01.2016
Турци прецакаха "Левски" за Вилиам
9680
на 18.01.2016


