ГОРЕЩО
СОЛОВА СХЕМА: Пече се нов разломен казус - ПП лансира кандидат за президент без благословията на ДБ
НЕВЕРОЯТНА ИСТОРИЯ: Депутатът Иван Янев и кучето-звезда Роувър - ето кой пръв заспа в пленарната зала на 52-ия парламент
РАДОСТ ЗА ГЪБАРИТЕ! Влажно е, вятър подава слънцето свенливо зад облаците (КАРТИ)
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В София се провежда 11-ата научна среща на "Сдружението на обучителите и изследователите по обща медицина", съобщава БНР.
препоръчано
На форума,който е тридневен, се обсъждат предизвикателствата пред семейния лекар при лечение на сърдечно-съдови заболявания. Това разясни доц.Радост Асенова, председател на сдружението.
"Идеята е да се разгледат възможностите на високоспециализираното изследване като ехокардиография, коронарография, какви са показанията, противопоказанията за това общопракикуващите лекари да насочват пациентите към специалисти-кардиолози и тъй като проследяването на практика се извършва с обща практика, да се обсъдят проблемите, които нас ни вълнуват", обобщи доц. Асенова.
свързани новини
Учени установиха: Кафето намалява риска от сърдечно-съдови заболявания
12592
на 27.05.2019
Млечни протеини осигуряват защита срещу сърдечно-съдови болести
9257
на 14.06.2015


