ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
Европа
Столтенберг скочи на Тръмп: Военната намеса срещу Северна Корея ще има "опустошителни последици"
14902
на 14.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Генералният секретар на НАТО Йенс Столтенберг предупреди в интервю за AFP, че военната намеса срещу Северна Корея ще има „опустошителни последици", след като американският президент Доналд Тръмп заяви, че дипломатическите усилия са се провалили.
препоръчано
„Използването на военна сила ще има опустошителни последици, мисля, че никой не иска това, затова трябва да продължим да настояваме за договаряне на решение", заяви Столтенберг от централата на НАТО в Брюксел.
Напрежение! В Северна Корея: Доналд Тръмп „запали искрата на войната“
12833
на 12.10.2017


