ГОРЕЩО
ГОЛЯМА ТАПА! Спряха движение в Кресненското дефиле заради катастрофа
25 души са арестувани за незаконното строителство в Баба Алино, 5-има са общински чиновници
ШОКИРАЩ РАЗКАЗ! Свидетел на касапницата на "Тракия": Един човек ми каза: Недей да ходиш, момче, децата са размазани, не гледай, много е зле положението
ЗАНУЛИ ГИ! Костадин Проданов НАСОЛИ опозицията за критикарството им към бюджета: Безпрецедентен хор от неверни твърдения, жонглиране с проценти и фалшиви апокалиптични прогнози
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Строежът на нова жп линия в Националния парк “Найроби” заплашва дивата природа на Кения, съобщава Би Би Си.
препоръчано
Стълбовете са конструирани така, че животните да могат да минават под тях. Според природозащитниците обаче, влакът ще разстрои деликатната екосистема, пише за проблема "Новини.бг".
свързани новини
Руски учени предложиха нова жп линия през Сибир
10927
на 22.03.2015
Нова жп линия между София и Пловдив
17566
на 05.08.2014
Конструкцията вече отблъсква животните. Според активисти правителството игнорира законът и не е пролучило въздействието на жп линията, преди започването на нейното изграждане.
Власти обаче заявяват, че са направили всичко, което кенийските закони изискват.
254 са смъртните случаи от ебола при 1003 официално регистрирани в Конго болни
10580
на 22.06.2026
Броят на заразените с Ебола в Конго се увеличава
13985
на 21.06.2026
Еболата уби 17 от 75 заразени медици в Конго
11950
на 19.06.2026
Епидемията може да стане най-тежката досега: Случаите на ебола вече са над 800
10983
на 17.06.2026


