ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Световен футбол
Суарес обиден, Коутиньо щастлив - бразилецът титуляр за Барса при Куман
18262
на 26.08.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Филипе Коутиньо не само, че ще остане в Барселона, но ще бъде титуляр при новия треньор на каталунците Роналд Куман.
препоръчано
Бразилецът е говорил с нидерландеца, който му е казал, че го иска на всяка цена в тима. Куман ще използва Коутиньо в центъра на терена, а не по крилото.
Очаква се той да си партнира с Френки де Йонг и новото попълнение Миралем Пянич, пишат колегите от "Топспорт".
В същото време Луис Суарес е обиден, че го гонят от Барса. Дори се обсъжда договорът му да бъде прекратен. Куман е провел разговор се него по телефона, който е продължил по-малко от минута.
свързани новини
Куман с остър ход в Барса...
49715
на 22.08.2020
Треньорът на Барса Куман: Меси е...
46386
на 21.08.2020
ОФИЦИАЛНО: "ДА" между Барселона и Куман
19649
на 19.08.2020


