ГОРЕЩО
14 години медицински комплекс „Софиямед“ - грижа, иновации и технологии в услуга на здравето
Левски пак ще има проблеми с Лудогорец
Делян Пеевски: България трябва за стои на евроатлантическия път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стражът на Лудогорец Пламен Илиев, който направи отличен мач и не допусна гол във вратата си при успеха на "орлите" с 3:0 срещу Ференцварош, както и бранителят Рафаел Форстър, който се отчете с две попадения за победата на "зелените", намериха място в Идеалния отбор на кръга в Лига Европа, акцентира "Топспорт".
След този втори пореден разгромен успех Лудогорец е лидер в групата си с пълен актив от 6 точки. А хубавите отзиви и признания за клуба и отделни футболисти на разградчани логично са много.
препоръчано
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО: Огромна радост за "орлите" в Лига Европа... (ОБНОВЕНА)
91030
на 03.10.2019
Форстър от своя страна попадна и сред номинираните за Играч на кръга.
Страхотни признания за асове на "орлите"
19292
на 21.09.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Лудогорец с феноменален обрат в Лига Европа...
65088
на 19.09.2019


