ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
Животът днес
СУПЕР ПРОГНОЗА! Юли си отива с гръм и мълнии! Лятото се връща ударно от 1 август
17539
на 31.07.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Температури от 26 до 30 градуса и гръмотевици. Така изпращаме юли. Синоптикът Емо Чолаков обаче успокои страстите от екрана на Би Ти Ви като прогнозира ден без валежи. "Най-много да ни освежи малко", коментира зевзекът.
препоръчано
"Планините и днес не ги бройте. Там ще гърми и трещи, особено следобед", каза още Чолаков, който с усмивка обяви, че започва с добрите новини.
"Идва август и първите 15 дни ще са страхотни. Какви дни само. От петък нататък ярко и жарко слънце. Лятото наистина идва с пълна сила, само да не ни се сторят страшни горещините. Температурите ще стигнат до 35 градуса", прогнозира Емо Чолаков.
свързани новини
НЯМА ЛЯТО! Дъждовете продължават, очакват се бури
26202
на 31.07.2018
ПРАЗНИК: Две красиви имена черпят днес - ето кого трябва да поздравите
32813
преди 2 часа
Губим по 300 евро на година заради изхвърлена храна
11031
преди 10 часа
Психар напада жени и момичета в столичния квартал "Редута"
14702
преди 10 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Линда Петкова напира за "Хелс Китчън"
85094
преди 19 часа


