ГОРЕЩО
Хороскопът казва: имаш късмет: кои зодии са родени за джакпота тази пролет
ЗОМБИ-АПОКАЛИПСИС! Коцето от "Възраждане" изпадна в тих ужас след това, което преживя на път от Варна за София
ПАРТИЕН "ЛЮБОВЕН ЖИВОТ": Докога ще плащаме за партийното реалити шоу на ПП-ДБ?
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гръмна новина, че "Промяната" се цепи от ДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съдът в Лом наказа мъж, проявил агресия към деца, съобщиха от полицията в Монтана, цитирани от „Булнюз”.
препоръчано
Случката се е разиграла в четвъртък вечерта.
Според информацията, около 19:30 часа, бил получен сигнал на спешния телефон 112 от местен жител. Той се оплакал, че на улица "Дунавска" в Лом, пред магазин "Двата чучура" мъж обиждал и ругаел деца, играещи наблизо и се нахвърлял върху преминаващи граждани.
На мястото пристигнал веднага екип на полицията и арестувал 54-годишния хулиган, който проявил дързост и към служителите на реда. На следващия ден районният съд осъдил нарушителя за хулиганство на 7 денонощия арест.
МОР! Проверяват водата в язовир "Пчелина 2" заради мъртви риби
4590
преди 1 часа
Откриха мъртъв издирвания мъж от Главан
11138
преди 3 часа
Четири невзривени мини от учебен полигон унищожиха сапьори
5232
преди 3 часа


