ГОРЕЩО
"АЗ СЪМ БЕЗПРЕКОСЛОВНО ЛУД!": Ето я цялата истина за обезумелия Радостин Василев, лъснала чрез съдебно-психиатрична експертиза (ДОКУМЕНТИ/ВИДЕО)
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Съдът в САЩ отхвърли иск на роднините на жертвите от 11 септември против Саудитска Арабия
2375
на 30.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съдът в Манхатън е отхвърлил иска на роднините на жертвите от терористичния акт на 11 септември 2001 година против Саудитска Арабия, които обвиняват Рияд в предоставяне на материална помощ на терористичната организация „Ал Кайда“, предава Reuters, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Позицията на окръжния съдия Джордж Даниелс е, че Саудитска Арабия има съдебен имунитет по отношение на предявения иск за изплащане на обезщетения от страна на роднините на онези почти 3 хиляди души, загинали в резултат на терористичния акт, както и от страна на застрахователите, покрили застраховките на убитите.
свързани новини
Скандал! Джереми Корбин смята 11 септември е "манипулиран"
17685
на 26.09.2015
Желязков ще участва в редовното заседание на Европейския съвет
2761
преди 36 минути
Важни промени в Кодекса на труда влизат в парламента
9503
преди 48 минути


