ГОРЕЩО
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парагвайски съд разреши екстрадицията на бившия президент на футболната конфедерация на Южна Америка Николас Леос в САЩ, предава АП.
Съдия Умберто Отасу потвърди решението относно 89-годишния Леос. Парагваецът, бивш шеф на южноамериканския футбол от 1986 до 2013 година, в момента е под домашен арест в Асунсион и се бореше с молбата за екстрадикция в САЩ, където е разследван за корупция.
Той беше един от тримата бивши президенти на КОНМЕБОЛ, които бяха обвинени от американската прокуратура за получаване на подкупи, пране на пари и укриване на данъци, предава Спортал.
препоръчано
Южна Африка сътвори сензация на Мондиал 2026
15352
преди 22 часа
САЩ с извънредна новина за Иран на Световното
21352
на 24.06.2026
НА СВЕТОВНОТО: Франция остана без селекционер
16027
на 24.06.2026
СДЕЛКА: ЦСКА привлича бразилец от Гьозтепе
8888
на 24.06.2026


