BG EN

Съобщават носителя на Нобеловата награда за физика

СВЕТЪТ ДНЕС

Съобщават носителя на Нобеловата награда за физика

3707
на 04.10.2016
Съобщават носителя на Нобеловата награда за физика
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нобеловският комитет по физика на Кралската академия на науките ще съобщи носителя на Нобеловата награда за тази област за 2016 година, предаде ТАСС. 
Миналата година нейни лауреати станаха японецът Такааки Кадзита и канадецът Артър Макдоналд за „откриването на трептенията на неутрино, свидетелстващо за наличието им на маса“. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за Баба Алино: Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за "Баба Алино": Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО)
ново
Днес: 128
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК