ГОРЕЩО
САМО В ПИК: Докато отломките на ПП берат срам след рехавия старт на кампанията, други грижи сполетяха Лена (СНИМКИ)
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
НОВИ ТЕЖКИ СЪМНЕНИЯ: Обективни ли са от "Тренд" или Копринков, Радев и Кирил Добрев си ги напазаруваха
ЯЗЪК ЗА ШОПИНГА! Дубайската авантюра на Руди Гела му изяде процентите за влизане в следващия парламент
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Този служебен кабинет е срам за България!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стабилизирано е състоянието на полицейския служител, който пострада при изпълнение на служебните си задължения в разградското село Юпер. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
Младши районният инспектор, отговарящ за района, бе внезапно нападнат и ранен с нож от психично болен. Все още има опасност за живота му, добавят от пресцентъра.
Днес състав на Районен съд – Кубрат наложи мярка по чл. 70 от НПК на 43-годишния психично болен мъж, който във вторник вечерта рани с нож младши районния инспектор.
18-годишен засили БМВ в дърво - трима в Спешното
9409
преди 8 часа
Близнаци пострадаха при катастрофа в Разград
9209
преди 9 часа
Верижна катастрофа с три камиона затвори Прохода на Републиката
8028
преди 11 часа
Вдигнаха въздушната линейка за жена в критично състояние след катастрофа
11434
преди 13 часа


