BG EN

С 29 см се е понижило нивото на река Дунав край Свищов

Региони

С 29 см се е понижило нивото на река Дунав край Свищов

1874
на 29.01.2016
С 29 см се е понижило нивото на река Дунав край Свищов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

С 29 см се е понижило нивото на река Дунав при Свищов през изминалото денонощие, съобщиха от Хидрометеорологичната станция. Водният стоеж на реката е 208 см. Температурата на водата е 2.7 градуса. Днес времето по поречието но р. Дунав ще бъде предимно слънчево.

препоръчано

След обяд от север облачността ще се увеличи. В западния участък ще духа умерен западен вятър, а в източния - слаб от югоизток. Ще продължи да се затопля. Максималните температури ще са от 12° до 15°C. През нощта срещу събота на отделни места е възможно да преръми.

През деня ще има променлива облачност, често намаляваща до предимно слънчево време. Ще е почти тихо. За кратко, от северозапад ще проникне малко по-хладен въздух и дневните температури ще се понижат с 2° - 3°градуса.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК