BG EN

ТАКОВА ЧУДО НЕ Е БИЛО! Вижте чутовното нехайство на ППДБ, "Спаси София" и Васил Терзиев (ВИДЕО)

Акценти

ТАКОВА ЧУДО НЕ Е БИЛО! Вижте чутовното нехайство на ППДБ, "Спаси София" и Васил Терзиев (ВИДЕО)

115147
на 29.11.2023
ТАКОВА ЧУДО НЕ Е БИЛО! Вижте чутовното нехайство на ППДБ, Спаси София и Васил Терзиев (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трети работен ден, откакто малко повечко сняг наваля в София, няма институция, която да се заеме с преместването на паднало дърво в детска градина.

препоръчано

За това алармира бившият председател на Столичния общински съвет Георги Георгиев.

"Бях решил да не публикувам повече за неуредиците след снеговалежа, но трети пореден работен ден родители ми сигнализират за паднало дърво в двора на 93 Детска градина "Чуден свят" в Красно село.

Затова публично моля отговорните "Спасители в кишата" (поради липса на ръж и не само си имаме български римейк, явно) да пратят назначените от тях шеф на инспектората или районния си кмет час по-скоро, защото някой татко ще се ядоса и няма да дойде с парти грил да си прави принцеси в общината, а с клон от дървото.

Да се обследва спешно дали дървото е опасно, за да не стане инцидент. Просто е и лесно изпълнимо", призова Георгиев новите столични управници.

След местните избори кметицата на "Красно село" е от "Продължаваме промяната" - Цвета Николева. За директор на Столичния инспекторат пък бе инсталиран активистът на "Спаси София" Николай Неделков. И двамата "герои" се виждат в колажа. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК