ГОРЕЩО
СКАНДАЛ В "ПРОМЯНАТА": Един от най-важните им хора в Бургас напусна партията
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
ГОРЕЩО: Падна ТАЙНА за дъщерята на Красен Кралев
САМО В ПИК! Петъчни неволи за Краси Радков - ето какво му се случи (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА! ТЕЗИ ДВЕ ДАМИ ще помагат на Гълъб Донев по най-важните въпроси за държавата
Америка
Телевизия „Си Ен Ен“ е показала кадри от компютърна игра като доказателство за руските кибер-атаки срещу САЩ
8008
на 04.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В свой репортаж американската телевизия „Си Ен Ен“ е показала кадър от компютърната игра „Фолаут“ като илюстрация на скорошните предполагаеми кибер-атаки срещу САЩ от страна на правителството на Русия, предаде Kotaku.
препоръчано
Кадрите се появяват по време на репортаж, докато водещият обсъжда реакцията на новоизбрания президент на САЩ Доналд Тръмп относно възможната руска кибер-намеса. „Все едно нещо може да покаже сериозността на кибервойната по-добре от сцена с хакерство от известната компютърна игра“, коментира саркастично ползвател на интернет.
Разбира се репортажите не са нещо лесно, особено в епохата на „фалшивите новини“, където всеки стар клип бива преоформян в медиите.
свързани новини
САЩ: Нови случаи на руски кибератаки
10579
на 03.01.2017
Обама: САЩ ще отвърнат на руските кибератаки
9383
на 16.12.2016
Фокус
Уникален феномен: Близнаци с различни бащи
23624
преди 5 часа
Тръмп призовава за спиране на федералния данък върху горивата
8858
преди 7 часа
"Дяволът носи Прада 2" надви "Mortal Kombat II" в US боксофиса
7498
преди 7 часа
Тръмп: Обама е глупав неудачник
12367
преди 11 часа


