ГОРЕЩО
БОМБА В РОДНИЯ ФУТБОЛ! Големият бизнесмен Атанас Бостанджиев става собственик на "Левски"
СКАНДАЛНО! Пуснаха под домашен арест активиста на ППДБ, арестуван за педофилия! Извратенякът Красимир Труфев снимал как мастурбира пред 10-месечната си дъщеря и продавал видеата
НАБЛИЖАВА ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА ЗА ГЕРБ: Борисов събира най-важните лица на партията заради изборните резултати
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В понеделник британският министър-председател Тереза Мей заяви, че тя иска да сложи край на тревогите на гражданите от Европейския съюз във връзка с тяхното бъдеще след Брекзит, обещавайки да защити правата им, предава AFP.
препоръчано
„Ние искаме да останете“, беше категорична Мей.
Междувременно лидерът на опозиционната Лейбъристка партия Джереми Корбин отбеляза, че планът на премиера да помогне на 3,2 млн. европейци, живеещи във Великобритания, е „прекалено ограничен и е прекалено късно“ за него. Освен това Корбин призова за нов подход към Брекзит.
ВАЖНО! Тереза Мей предлага сделка на гражданите на ЕС във Великобритания
15720
на 23.06.2017
Тереза Мей подкрепи живущите в петте евакуирани блока в Лондон
8082
на 24.06.2017
Министърът за Брекзит призна, че е посъветвал Тереза Мей да свика изборите
10747
на 25.06.2017


