ГОРЕЩО
Кючюк, Минчев, Теодора Георгиева, Андрей Гюров, Благо Коцев и Ицо Хазарта за екзотика - разкатахме й фамилията на тая клета Европа
Делото за убийствата на хазартни конкуренти срещу Черепа изчезна в прокуратурата
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА: Асен Василев загуби на първа инстанция делото срещу Тошко за 250 бона (ДОКУМЕНТ)
Второ „да”: Мария Филипова е приела да поеме поста на служебен премиер
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Успешно мина тестването на Националната оповестителна система за ранно предупреждение на органите на изпълнителната власт и населението при бедствия и оповестяване при въздушна опасност в Пазарджик, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
Точно в 13.00 часа бяха задействани акустичните сигнали на сиренната система и гласовата информация за тревога. Тестването не внесе смут сред гражданите на Пазарджик, които по това време преминаваха през централната градска част. Почти никой от минувачите не спря, за да изслуша предупредителните сигнали. Проверката на системата започна с гласово съобщение, че това е пробно тестване на оповестителните системи, за да не се всява смут сред гражданите.
ВОДЕН КАПАН! Ограничават движението в пътни участъци край Ивайловград
3059
преди 23 минути
Цената на билетчето за крепостта "Баба Вида" скочи двойно
5836
преди 5 часа


