BG EN

Тибо Куртоа се завръща в игра

Футбол

Тибо Куртоа се завръща в игра

2547
на 04.12.2015
Тибо Куртоа се завръща в игра
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вратарят на Челси Тибо Куртоа ще се завърне в игра за предстоящия шампионатен сблъсък с Борнемут. Това разкри мениджърът на „сините” Жозе Моуриньо на официалната пресконференция преди двубоя. Утре шампионите приемат новака във Висшата лига на своя „Стамфорд Бридж” от 19:30 часа.

препоръчано

„Куртоа ще е в групата за мача. Той бе нашият титулярен страж през целия минал сезон и всички са наясно какво е значението му за отбора”, поясни португалецът. Стражът получи травма в коляното през септември, по време на тренировка с националния отбор на Белгия. Така отговорността под рамката на вратата на Челси остана за новото попълнение – Асмир Бегович. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК