BG EN

Тимошенко ще предложи закон за опозицията

СВЕТЪТ ДНЕС

Тимошенко ще предложи закон за опозицията

2251
на 05.04.2014
Тимошенко ще предложи закон за опозицията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият премиер на Украйна и кандидат за президент на страната Юлия Тимошенко скоро ще внесе за обсъждане във Върховната Рада законопроект за опозицията, предаде УНН.
„Аз смятам, че истинският, силен и мотивирана контрольор на властта е опозицията, но тя трябва да има инструмент. Не може хора, условно казано, подкрепяни от половин Украйна да влизат в залата на парламента и нищо да не правят, освен да се изказват от трибуната и да критикуват властта”, пояснява Тимошенко.
Между другото тя подчерта, че в законопроекта ще бъде предвидено правото на опозицията да формира сметната палата.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК