ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Пътувам от Родопите, искам да гласувам
Собственикът на "Левски" Тодор Батков заяви пред ПИК твърдата си позиция в подкрепа на АЕЦ "Белене". "Аз съм против частните възобновяеми енергийни източници, най-вече заради високата цена, на която продават електричеството и защото не са безопасни", обясни Батков. Според него държавата ни трябва да си изгради ядрена централа. Проверка на ПИК показа, че поне на пръв поглед Батков няма преки интереси в енергетиката. Преди години той купи „Вини Сливен” и по този начин сложи ръка върху старата и популярна родна марка ракия „Сливенска перла”. През 2001 година босът на „Левски” основа и „Вила Любимец” заедно с Анна и Атанас Тошкови. В момента Батков притежава и винарна в Първомай заедно с един от бившите шефове на АЕЦ "Козлодуй" и депутат от НДСВ - Йордан Костадинов. Преди година Батков започна и бизнес с производство на еко пилета. "В момента ме намирате в Родопите. Вече пътувам към София и се надявам да успея да стигна навреме до изборната секция в квартала, за да мога да гласувам. Малко ме притеснява пътната обстановка, защото шосетата не на всякъде са изчистени от снега", обясни Батков.препоръчано


