BG EN

Тодор Стойков отново влиза в училище

Баскетбол

Тодор Стойков отново влиза в училище

4576
на 26.02.2014
Тодор Стойков отново влиза в училище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият баскетболист Тодор Стойков влиза в час по физическо възпитание. 36-годишният варненец ще бъде специален гост на учениците от 5-и Ж клас на елитното столично 125 СОУ "Проф. Боян Пенев" в кв. Младост-1, съобщи пресслужбата на бившия му отбор Лукойл Академик (Правец).

препоръчано

В четвъртък (27 февруари) точно в 12,30 часа Тодор Стойков - човекът, който се отказа от баскетбола след 13 шампионски титли и 9 купи на България и над 19 000 отбелязани точки ще прекрачи прага на реновирания салон по физическо възпитание на гимназията с 57-годишна история и с близо 1300 ученици от първи до 12 клас. Стойков ще открие салона и ще се срещне с петокласниците, водени от преподавателя Георги Георгиев. Специален гост на събитието се очаква да бъде Йорданка Фандъкова - кмет на град София, подпомогнала финансово реновирането на спортния салон на децата от 125 СОУ.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК