BG EN

Тодор Янчев: Тръгвам си заради Стойчо и отношението на собствениците към марката ЦСКА

Футбол

Тодор Янчев: Тръгвам си заради Стойчо и отношението на собствениците към марката ЦСКА

5056
на 09.01.2013
Тодор Янчев: Тръгвам си заради Стойчо и отношението на собствениците към марката ЦСКА
Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев е приключил отношенията си с клуба. Той вече е подал молба в БФС, за ратрогване на договора си с "червените" заради неизплатени заплати. Това обаче е само предлог, като истинската причина както самият той признава, е отношението на собствениците към марката ЦСКА. Самото решение да скъса с клуба пък било взето веднага след като научил за уволнението на Стойчо Младенов. "Искам да кажа много ясно, че не си тръгвам от любимия клуб заради пари. Дължимите заплати са само основание. Причините са други и на първо място място начинът на отстраняване на треньора Стойчо Младенов. И въобще отношението на собствениците към марката ЦСКА. Решението взех още при така нареченото дисциплинарно уволнение на Младенов. Но заради документалното оформяне на случая ми трябваше да мълча и да изляза на първата за годината тренировка", коментира Тодор Янчев.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК