ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сръбският президент Томислав Николич е получил покана от тримата членове на колективното босненско председателство да посети Босна и Херцеговина през март следващата година, предаде босненската агенция СРНА.
препоръчано
Поканата е била предадена по телефона от мюсюлманския член на председателството Бакир Изетбегович.
По-рано Николич заяви, че винаги е готов да посети Босна и Херцеговина в името на запазването на мира, стабилността и сътрудничеството в региона, но само ако и тримата членове на председателството (представители на мюсюлманите, хърватите и сърбите в страната) покажат единство и готовност за това.
Томислав Николич: Как Цветан Василев се оказа "мой българин"?
20405
на 23.09.2014


