ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (НА ЖИВО/СНИМКИ)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
Инциденти
ТРАГЕДИЯ! Падналият от блок младеж в столицата е син на бившия шеф на КАТ- Сандански
40999
на 12.12.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
25-годишният санданчанин, който падна на трамвайните релси от скелето на новострояща се верига магазини в столицата днес в ранния следобед, е Емил Стаменов. Момчето е първородният син на бившия шеф на КАТ-Сандански Живко Стаменов. Емил работел и същевременно учел в София, разказаха негови връстници, цитирани от "Струма.бг".
Трудовата злополука стана в следобедните часове в жк "Свобода". Веднага младият мъж е транспориран за болница с множество фрактури по цялото тяло.
препоръчано
свързани новини
УЖАС В СТОЛИЦАТА! Млад мъж падна от блок върху трамвайни релси
7336
на 12.12.2016
Няма опасност за живота му.
Емил е първородният син на пенсионираният офицер Живко Стаменов, той има и две по-малки деца-близнаци.
Двама са в болница след жестока катастрофа в Стара Загора
7358
преди 3 часа
Камион изгоря на Капитан Андреево
11734
преди 20 часа
Двама души са пострадали при пожари през изминалото денонощие
10568
на 21.03.2026
Тяло на удавена жена изплува от Дунав край Видин
15686
на 20.03.2026


