ГОРЕЩО
ЛИЦАТА НА ПРОМЯНАТА: Авер на Киро Японеца лъсна в листите на ПП
СИГНАЛ ДО ПИК! Българи, блокирани в Кувейт, ядосани от отношението на временния посланик: Най-важно е да не ни забравят! Искаме да излезем от страната, колкото се може по-бързо
НАВРЪХ 3 МАРТ! Спас Гърневски ИЗБУХНА срещу ченгеджийските манипулации на кремълските поклонници у нас
ГОРЕЩА ТЕМА! Службите на крак - дебнат за терористи на борда на самолетите, които ще извозват българи от Близкия изток
Калин Стоянов: Нека да уважаваме историята си и да работим за силна и сигурна България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 24 години е загинал, а други двама души са ранени при срутване на хале на ул. "Суходолска" в София. Улицата се намира в район „Красна поляна“, западната част на столицата.
препоръчано
От Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР) съобщиха за БТА, че тримата мъже са били затиснати под отломките. Инцидентът се е случил малко преди 15:00 ч. днес, 15 януари.
Младият мъж е починал в линейката на път към болница.
Халето се е срутило при ремонт на автокъща, уточниха от полицията.
Очаквайте подробности за инцидента.


