ГОРЕЩО
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Розови униформи, розово лого на колите и дори розов лак на ноктите – така изглежда първото „розово такси” в Египет и неговите шофьорки, предаде Ройтерс” и Би Ти Ви.
препоръчано
„Розовото такси” ще превозва само жени, а шофьорките на колите също са от нежния пол.

Целта на компанията е да осигури безопасен транспорт на жените в Египет - страна, известна с високото ниво на сексуални атаки, обясни собственичката на компанията Рийм Фавзи.
свързани новини
Египет е отворил за няколко дни границата с Ивицата Газа
6712
на 08.09.2015

Изправят пред съда стрелеца във вашингтонския хотел "Хилтън"
1977
преди 22 минути
Италия поиска от ЕС да облекчи бюджетните правила заради енергийната криза
2127
преди 30 минути
4,4 по Рихтер разлюля Малатия в Турция
3622
преди 1 часа
Израел погна дезертьорите от военна служба
7545
преди 2 часа


