ГОРЕЩО
НА РЪБА: Ето какви ще са КАТАСТРОФАЛНИТЕ последици за България, ако Радев ни забута към излизане от ЕС
ХИПОТЕЗА: Ето каква каша може да се забърка с избора на служебен премиер
Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Радев е носител на много образи - популизмът вече не може да му помага, ще трябва да дава отговори за нанесените разочарования
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турската армия даде три нови жертви в Сирия. Войниците са загинали, след като патрул се натъкнал на мина недалеч от град Идлиб - административен център на едноименната провинция в северозападната част на страната.
препоръчано
Не е ясно кой е отговорен за атаката. Освен 3 милиона бежанци, в Идлиб се намират и някои терористични организации, свързани с "Ал Кайда".
Турция загуби десетки войници в Идлиб през февруари миналата година, когато се намеси, за да спре офанзивата на армията на президента Башар Асад срещу местните бунтовници, отбелязва БНР.
Двама турски войници убити при нападение в Сирия
9022
на 11.09.2021


