BG EN

Турция: Няма жертви сред цивилното население по време на операцията ни в Ирак

СВЕТЪТ ДНЕС

Турция: Няма жертви сред цивилното население по време на операцията ни в Ирак

6179
на 02.08.2015
Турция: Няма жертви сред цивилното население по време на операцията ни в Ирак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Генералният щаб на армията на Турция опроверга информацията за жертви сред цивилното население по време на операциите на турските ВВС в Ирак, предаде РИА Новости, цитирани от "Фокус".

препоръчано

По-рано се съобщаваше за 9 загинали и 15 ранени мирни жители в резултат на въздушен удар на турските ВВС в иракския район Кандил.

„Някои медии разпространиха информацията, че по време на операция в Северен Иран е било подложено на бомбардировка село , сред жителите на което има убити и ранени. Целите на ПКК в Северен Ирак и Турция се определят много старателно въз основа на разузнавателни данни.

Информацията за бомбардираното село беше старателно проучена, след което беше направен изводът, че е атакувано не село, а лагер на терористи, около който няма мирни населени места“, се посочва в съобщение на турския генерален щаб.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК