ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В чест на Националния празник на България 3-ти март днес, 2 март, ще се проведе съвместен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър, Софийската филхармония и НФХ "Светослав Обретенов", съобщиха от МО.
препоръчано
На концерта ще бъдат изпълнени произведения на Любомир Пипков, Марин Големинов, Николай Братанов, Александър Бръзицов, Дико Илиев, Жул Леви и други.
Началото на музикалното събитие е от 19.00 часа в зала "България". Входът е с покани и билети.
Правят концерт за хората с увреждания
5060
на 02.12.2012


