BG EN

Търновец окован с белезници на път за Румъния да му връчат призовка за… свидетел

Крими

Търновец окован с белезници на път за Румъния да му връчат призовка за… свидетел

9646
на 12.04.2016
Търновец окован с белезници на път за Румъния да му връчат призовка за… свидетел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

37-годишният Владимир Шишков от Велико Търново е бил окован с белезници на път за Румъния, за да му връчи прокуратурата призовка за… свидетел по неизвестно на него разследване, разказа потърпевшият в редакцията на "Борба".

препоръчано

Това се е случило в четвъртък сутринта на ГКПП Генерал Тошево от Гранична полиция, а после колата на мъжа е била задържана. След публичния арест като обявен за общодържавно издирване свидетел Шишков бил закаран във фургон с клетка във Варна, а после в Добрич.

Едва след намесата на неговия адвокат Митко Минев той бил освободен и дошъл в следствието във В. Търново, където си получил въпросната призовка за свидетел за дело, по което ще бъде разпитван тепърва и не знае какво е то. 

 

 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК