BG EN

Уест Бромич и Евертън не успяха да се победят

Световен футбол

Уест Бромич и Евертън не успяха да се победят

2097
на 21.01.2014
Уест Бромич и Евертън не успяха да се победят
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Уест Бромич Албиън и Евертън завършиха 1:1 в последен мач от 22-ия кръг на Висшата лига. Тимът на Роберто Мартинес вече събра 42 точки и следва по петите челната петица във временното класиране. Третият Челси има 49 точки. 

В 41-ата минута белгийска комбинация между двамата сънародници Кевин Миралас и Ромелу Лукаку доведе до откриване на резултата. Домакините обаче изобщо не се смутиха от това и през второто полувреме доминираха. Усилията им се увенчаха с успех четвърт час преди края на мача. Тогава уругваецът Диего Лугано използва асистенция на Морисън и простпеля с глава стража на гостите Тим Хауърд за 1:1. Дебют за Евертън направи новото попълнение Ейдън Макгийди, който беше привлечен от Спартак (Москва).


препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК