ГОРЕЩО
Евгени Петров разката фамилията на политическите партизани от ППДБ и всички плоскоземци след последните разкрития по случая "Петрохан"
Доцент от БАН с АНАЛИЗ: Радев е сред най-разпознаваемите политически фигури у нас. Очакванията са за пълен мандат
НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ?! Лъсна поредното сигурно доказателство, че "педо*илската партийна ППДБ секта са се изпраскали и застреляли..."
Радев готви големи промени с министерствата
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
44 са вече жертвите на урагана "Харви". Всички загинали са от южния щат Тексас. 19 други са изчезнали, предава "Ройтерс".
препоръчано
CNN съобщава за повече жертви - 47. Над 1,7 милиона човека в Тексас напуснаха от домовете си, за да се спасят от "Харви". 779 900 бяха евакуирани принудително, а останалите избягаха сами.
"Харви" вече отслабна и сега е тропическа депресия, съобщи Националният център на САЩ за наблюдение на ураганите. Намира се на около 130 километра югоизточно от град Мемфис, щата Тенеси. Скоростта на съпътстващите ветрове достига малко повече от 48 км/ч.
Доналд Тръмп ще дари един милион долара на пострадалите от урагана „Харви“
9129
на 01.09.2017
Ураганът "Харви" нанесе щети за 58 милиарда долара само в Тексас
11398
на 31.08.2017
Добри новини! Мощта на урагана „Харви“ започна да отслабва
7647
на 31.08.2017


