BG EN

Ужас! Бандит на мотор ограби легендата Марио Загало

ЧАС ПИК

Ужас! Бандит на мотор ограби легендата Марио Загало

13784
на 28.11.2014
Ужас! Бандит на мотор ограби легендата Марио Загало

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият играч и треньор на Бразилия Марио Загало стана жертва на въоръжен грабеж в Рио де Жанейро. 83-годишният Загало е пътувал със сина си в автомобил. Бандит с мотор е насочил пистолет към двамата и ги е принудил да отворят прозореца на кората. Той е взел часовниците и портфейлите им и е избягал.

препоръчано

Загало е играл за Бразилия между 1958 и 1964 г., но треньорската му кариера е не по-малко впечатляваща. Той има четири световни титли - две като играч (1958 и 1962 г), една като старши-треньор (1970 г.) и една като помощник-треньор (1994 г.).

 

Източник: sportal.bg

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК