BG EN

Ужас! 3 хиляди са спали в евакуационни центрове след силния трус в Япония

СВЕТЪТ ДНЕС

Ужас! 3 хиляди са спали в евакуационни центрове след силния трус в Япония

8505
на 22.10.2016
Ужас! 3 хиляди са спали в евакуационни центрове след силния трус в Япония
Автор:   ПИК

Вторичните трусове са били 145

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около три хиляди души са прекарали нощта в евакуационни центрове в японската префектура Тотори след силното земетресение, което удари региона на 21 октомври, съобщи вестник "Маиничи".
Местните власти съобщават за 15 ранени. Според Японската метеорологична агенция сеизмичната активност в региона от 21 октомври е била концентрирана в радиус от 10 км. между градовете Курайоши и Мисаса, на дълбочина 5-15 км. Най-силният трус е бил с магнитуд 6,6, като след това са били регистрирани други 145.
Освен това властите допълват, че в Курайоши доставките на вода за около 16 хил. домакинства са били спрени или затруднени.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК