ГОРЕЩО
ОСТАНАЛОТО Е МЪЛЧАНИЕ! Диана Дамянова: Защо 3 правителства затаяват истината за трилъра "Петрохан"
КОЙ СТОИ ЗАД СМЪРТТА НА ЗАГАТОТО: Търсят лаптопи, телефони и сметки в биткойни
ДВЕ ГОДИНИ ТАЙНА ПОДГОТОВКА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Мирчев разсмя жълтите павета - щабове има, кандидат - йок
Александър Симов: Гюров и Кандев вече изглеждат нелепо, жалко звучат призивите на Борисов за единен десен кандидат
Разсипаха Гюров от подигравки заради позьорско PR-видео с бейзбол
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на финансите на Украйна Александър Шлапак по време на посещението си във Вашингтон се обърна към САЩ с молба да продължат финансовата си подкрепа за Киев, предаде Фокус, позовавайки се на ИТАР-ТАСС.
Шлапак се срещна с американския заместник-министър на финансите Нейтън Шийтс, по време на която подробно е разказал за сътрудничеството на Украйна с МВФ, Световната банка и Европейската комисия.
На срещата е била обсъдена ситуацията в нефтено-газовия сектор на Украйна и плановете на украинското правителство за по-нататъшните реформи. Отделно е бил разгледан въпросът за "сътрудничество в областта на санкциите", както и връщането на незаконно придобитите украински активи.
препоръчано
МИТЪТ ЗА "ТИТАНИК": Историята на дъщерята на капитана
12957
преди 6 часа
Къде е най-вероятно да се сблъскате със сериен убиец
13175
преди 6 часа
15-годишен, осъден за убийство, получи присъда от 100 години затвор
12561
преди 7 часа


