ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков с ГРЪМОВНА НОВИНА от Будапеща: Сорос и Зеленски готвят преврат след победата на Орбан
УБИЙСТВЕНА ИРОНИЯ: Тази вечер "Правосъдие за всеки", "Боец", ПП-ДБ, Джензитата организират поне 100-хиляден протест пред МС за оставката на нелегитимния Гюров под наслов: Кой разпореди това безобразие?
ИЗВЪНРЕДНО! Янкулов ПРОЧИСТИ затвора в София от директора му
НАПРЕЖЕНИЕ! Константин Мишев предупреди служебното правителство: Не си играйте с огъня! Това, което вършите в Кърджали и Благоевград, прилича на нов възродителен процес
ГЪРМИ ПОРЕДНО НЕДОВОЛСТВО срещу служебната власт - Агенцията за борба с градушките излиза на протест
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Баба нападна с пръчка две момичета на киевския плаж, съобщи Рен тв.
препоръчано
Бабата летувала в близост до момичетата. Тя се е ядосала, след като разбрала, че употребяват алкохол на плажа.
Очевидци за заснели видео на случката. Вижда се как жената взима пръчка и атакува момичетата. Тя ги напада с думи и се опитва да им отнеме бутилката.
Бързо на място се събират поддръжници на жената. Момичетата отнасят обиди като „проститутки“ и подобни.
Филип Киркоров хвърли 1,2 млн. рубли за новото си куче
27571
преди 21 часа
ЖИВОТ: Микроби оцеляват в Антарктика при температури от минус 75°
9777
на 24.03.2026
30% от хората по света с проблеми със съня
16663
на 22.03.2026
ПАК ЩЕ НИ БОЛИ ГЛАВА: Идва силна магнитна буря
20405
на 18.03.2026


