06.02.2018
0
3015

Отборът на Уотфорд нанесе пореден сериозен удар по амбициите на Челси във Висшата лига.

В последния мач от 26-ия кръг на футболния шампионат на Англия Уотфорд победи у дома Челси с 4:1.

Кристъл Палас с драматичен обрат срещу Уотфорд

Драматична победа с 2:1 след късен обрат...

на 13.12.2017

Трой Дийни от дузпа в 42-ата минута даде преднина в резултата за Уотфорд. В 82-ата минута Еден Азар възстанови равенството. Дарил Янмаат в 84-ата минута, Жерар Делофеу в 88-ата и Роберто Перейра в 90-ата минута доведоха резултата до крайното 4:1 за Уотфорд.

За новия мениджър на Уотфорд Хави Гарсия това бе първи домакински мач начело на тима във Висшата лига.

Челси игра от 30-ата минута с десет души, след като в рамките само на пет минути Тимое Бакайоко си изкара два жълти картона.

За Челси това е шеста загуба в кампанията, като тимът е на четвърта позиция в класирането, на точка от третия Ливърпул.