ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
28-годишен пациент на спешното отделения в Монтана потроши инвентар и налетя на болничната охрана късно снощи. Мъжът на име Юри И. бил докаран с линейка през деня, след като го ухапала змия, съобщава Днес+.
След прегледа мъжът се прибрал у дома в Берковица. Подпийнал и получил кръвоизлив. Около 23 ч отново бил закаран в спешното.
Мъжът започнал да буйства, а дежурният екип извикал охраната. Полицията прекратила инцидента. Заради здравословното си състояние мъжът не е задържан, уточниха от пресслужбата на полицията.
препоръчано
Топ кардиолог уверява, че жегите от 35-36 градуса още не са драматични
1014
преди 5 минути
ВРЕМЕННО: Ники Кънчев аут от "Стани богат"
5616
преди 21 минути
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
4534
преди 34 минути


