BG EN

Уърлд Пийс: НБА вече е детска игра, а не мъжка битка

Баскетбол

Уърлд Пийс: НБА вече е детска игра, а не мъжка битка

4316
на 12.10.2015
Уърлд Пийс: НБА вече е детска игра, а не мъжка битка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Играчът на Лос Анджелис Лейкърс Мета Уърлд Пийс заяви, че в НБА играта вече е станала по-скоро с топка и е престанала да бъде „мъжка”. Уърлд Пийс беше участник в един от най-жестоките сблъсъци в НБА между баскетболистите на Детройт Пистънс и Индиана Пейсърс през 2004 година.

препоръчано

„Когато дойдох в НБА през 1999 година играта беше доста по-груба. Сега мачовете са подходящи за деца, а не е вече мъжка битка. Родителите, които ходят да гледат децата си в аматьорските лиги се карат с реферите и треньорите, за да защитят децата си. Сега тези деца идват в НБА и това е проблем”, каза баскетболистът.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК