BG EN

Фернандо Йеро напусна поста на спортен директор на националния отбор на Испания

Футбол

Фернандо Йеро напусна поста на спортен директор на националния отбор на Испания

14219
на 08.07.2018
Фернандо Йеро напусна поста на спортен директор на националния отбор на Испания
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фернандо Йеро напусна поста на спортен директор на националния отбор по футбол на Испания, съобщава ТАСС.

препоръчано

Агенцията се позовава на съобщение на Кралската футболна федерация на Испания.

„След дългогодишно сътрудничество Фернандо Йеро реши да не се връща на поста на спортен директор на националния отбор по футбол на Испания.

Федерацията благодари на Йеро за ангажираността му към отбора и отговорността, с която вършеше работата си“, се посочва в изявлението на федерацията.

Както е известно, часове преди първия мач на отбора на Испания на Световното първенство по футбол, Йеро пое функциите на селекционер на тима, след като Юлен Лопетеги бе уволнен.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК