ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Франция е спряла голяма пратка гъби от Беларус, замърсени със слаба радиоактивност, предаде Reuters, като се позова на местните власти.
От френския ядрен регулатор ASN заявиха, че преди няколко дни в пратка гъби с маса 3,5 тона с произход Беларус митнически служители са открили следи от цезий 137, който е отпаден продукт от работата на ядрени реактори.
препоръчано
От регулатора посочват, че макар пратката да не представлява опасност за населението, тя ще бъде унищожена в специална пещ.
Инцидентът не е свързан с радиоактивния облак, който се появи над Южна Русия миналия месец, уточняват властите.
Фокус
ЕЦБ: Банките в еврозоната неочаквано затегнаха кредитните стандарти за фирмите
16336
на 03.02.2026
Кристин Лагард поздрави България за първия ѝ месец в еврозоната
8500
на 01.02.2026


