BG EN

Франция се отказа от покачване на данъка върху бензина за 2019 г.

Европа

Франция се отказа от покачване на данъка върху бензина за 2019 г.

4797
на 05.12.2018
Франция се отказа от покачване на данъка върху бензина за 2019 г.
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Франция се отказа от всички повишения на цените на бензинът за 2019 г. Това заяви министърът на околната среда Франсоа дьо Рюжи, след седмици на протести срещу правителството на президента Еманюел Макрон, предава „Франс Прес”, цитирана от „Фокус”.

препоръчано

„Планираното повишение от 1 януари, беше изцяло отхвърлено – коментира дьо Рюжи. -  Това беше направено, за да се премахнат опасенията, че увеличението ще бъде само отложено, за да бъде повторно въведено, след като протестите приключат“.

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК