ГОРЕЩО
Ето я жената, намушкала с нож четирима в София (СНИМКА)
ВРЕМЕТО СЕ РАЗВАЛЯ: Гръмотевици, дъжд и сняг помрачават пролетното настроение
ТВЪРДИ ЯДРА! Доц. Иво Инджов анализира провала на Gen Z и защо повишената избирателна активност е мит
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Палестинското движение “Хамас” се съгласи на 24-часово примирие в ивицата Газа, което трябваше да започне в 14 часа местно време, предаде Ройтерс.
препоръчано
Решението бе обявено от говорителя на движението Сами Абу Зухри, който обясни, че това се прави по настояване на ООН с хуманитарна цел. Израелски говорител обяви, че решението на “Хамас” се обсъжда. По-рано Тел Авив прекрати своето 24-часово примирие, след като “Хамас” изстреля ракети по Южен и Централен Израел.
Унищожаването на “Хамас” би довело до появата на по-опасна екстремистка групировка в Близкия изток, предупреди шефът на разузнаването на Пентагона ген.-лейтенант Майкъл Флин.
СИЛНА ВЯРА: С кротост да дадеш живота си за Христос - света Матрона Солунска
9065
преди 59 минути
Ето я жената, намушкала с нож четирима в София (СНИМКА)
47360
преди 1 часа


