BG EN

Хари и Меган губят $ 100 милиона от "Нетфликс"

СВЕТЪТ ДНЕС

Хари и Меган губят $ 100 милиона от "Нетфликс"

47156
на 02.08.2025
Хари и Меган губят $ 100 милиона от Нетфликс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Очевидно е, че повече от изгодният договор за 100 милиона долара, който принц Хари и Меган Маркъл подписаха с "Нетфликс", няма да бъде подновен, заради слабите рейтинги. Лошите отзиви след излъчването на кулинарното предаване на Меган, в което тя приготвяше странни ястия, смъмри гост, че я е нарекъл с фамилното ѝ име, и си измисли, че вече е Съсекс, ясно показват защо публиката реши да обърне гръб на бившата херцогиня.

препоръчано

Според източници, рейтингите на проекта "С любов, Меган" са ужасяващи. Той дори не успя да влезе в топ 300 на най-гледаните предавания на "Нефликс" през първата половина на 2025 г. Хари се представи още по-зле. Документалният му филм, който беше личен проект, се класира на 3436-то място, с едва 500 000 гледания.

Маркъл обяви втори сезон на "С любов, Меган" веднага след излъчването на първия през март тази година, като част от сделка с "Нетфликс" за 100 милиона долара. Източник от стрийминг услугата обаче твърди: "Тази сделка е мъртва. Тя имаше всичко - името, платформата, медиите - и резултатите бяха ужасни. Те само чакат да приключи. Няма интерес към нищо ново".

"Mail Online" пък разкри, че двама от най-изтъкнатите експерти по брандове в Северна Америка смятат, че Меган Маркъл е "измамница" и че всичките ѝ по-нататъшни опити са просто начин да "изстиска" славата, спечелена от брака с принц Хари, и да принуди хората да купуват нейните продукти, писа "Труд".
 
 
 
 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК