BG EN

Херо похвали Мъри, говори за безпаричието в българския футбол

Световен футбол

Херо похвали Мъри, говори за безпаричието в българския футбол

4827
на 19.08.2015
Херо похвали Мъри, говори за безпаричието в българския футбол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Треньорът на казахстанския Иртиш Димитър Димитров-Херо даде интервю пред местния "Обозрение", в което говори за работата си в тима. Димитров разказа за първите си дни в отбора и похвали селекцията си. Херо подчерта, че във футбола най-важно е добрата игра и похвали другия български треньор в Казахстан Станимир Стоилов за работата му в Астана.

препоръчано

 

"Ако се съди по резул­татите в евротурнирите, особено на Астана и Кайрат този сезон, нивото на футбола ви се вдига", заяви Херо.

 

Той бе запитан и за равнището на футбола у нас като заключи, че движението е надолу.

 

"Така се случи тази година. Беше неочаквано Лудогорец да бъде елиминиран от молдовския Милсами, а Литекс - от латвийския Йелгава. Кризата в българския футбол е свързана с липсата на пари. И затова ни­вото малко падна", обяви Димитров.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК